Ulse per Mercedes C Class W202 Viti 1994

Shitet nga: Yzer Zekaj 12 Maj 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shesim ulse te Mercedesit ne gjendje shum te mir si dhe Motor te Mercedesit C250 per me shum informata kontaktoni ne numrin celular .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim