Ulse per Opel Astra G

Shitet nga: Yzer Zekaj 12 Maj 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten ulse te Opel Astra G ne gjendje shum te mir . Kemi dhe 4 dyer ngjyr hiri per kete makin .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim