Ulse per Pasat 3B Karavan

Shitet nga: Yzer Zekaj 24 Maj 01:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shiten ulse te Passatit ne gjendje shum te mir . Kemi Amortizerat e par si dhe trapin e pasem dhe shum pjes tjera te kesaj Veture .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim