Zingjir per kamion dhe autobusa

Shitet nga: Afrim 14 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shes zingjir per kamion dhe autobusa te ardhur nga zvicra.
Me dimensione : Gjatesia e sajles 2.50 m, Gjersia 55 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim