fara drita shtopa pjes dekorime peje

Shitet nga: vinneta peja 25 Nën 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 224 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Shtopa drita per golf 7 led bi xenon golf 6 ledbi xenon 18 lloje audit modelev mete reja montimi dhe garancioni gratiss
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim