fara drita shtopa

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vinneta peja ne peje dhe zahaq 29 Shk 16:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Fara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim