fara drita

Shitet nga: vinneta peja peje dhe Zahaq 09 Jan 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 999 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Per qdo vetur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim