fara per pezo 206

Shitet nga: pezo 03 Sht 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Dy fara per Pezo 206 majti dhe djathti
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim