fara te tegjitha llojeve te veturave

Shitet nga: vineta- 10 Jan 21:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
kena fara per gollf 5-6-7 me lled edhe shum lloje tjera te farave dhe shtopave

vineta peje 049-449-424 & 044-881-197
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim