pjes per mercedes vito

Shitet nga: selman 27 Dhj 16:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
shes dy dyrt e para dhe korpen llamellen zamajcin komlet setin per mercedes vito
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim