shtipa fara drita me lled pa lled matrix

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vinneta peja ne pej dhe zahaq 14 Jan 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

9 999 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Fara per auto vetura te findit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim