vinneta peja

Shitet nga: vinneta.peja 16 Nën 10:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
Drita per vetura te raja audi bmw mercedes opell vw turan tureg te gjitha i posedojm ne te gaqme me porosi ..tfafo texenonit per gjdo lloj veturash te reja..shtopa me lled dhe pa lled per qdo vetur ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim