vw golf 6 Bi xenon

Shitet nga: Tuareg 14 Shk 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Pjesë rezerve
VW Golf 6
Bi xenon LED
Komplet me trafo dhe drita
origjinale vw 100%
per me shum info kontakto ne tel
045251999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim