Rimorkio

Shitet nga: loni 29 Mar 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Rimorkio
rimorkio osht e ardhne prej gjermanije e ka librezen esht e mir per mbajtjen e kafsheve dhe per ngarkesa te tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim