Amortizer+Federat komplet me gvint per Golf V(5)

Shitet nga: Besnik 21 Sht 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Amortizerat jan te ri, jan me gvint 3-4cm kan hapsir levizje vetem 150-200km jon tbajtum siq shihet edhe ne foto, jan vetem te 1,dmth trapi par,
jan per VW Golf V(5)
Siq shihet edhe ne Foto te Golfi max sa ulet dmth me fellne 18coll
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim