Audi a4 Farin bi-xenon + 2 goma 205/55/16 M+S.....

Shitet nga: Roli 08 Shk 22:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shitet Fari i Audi A4 2005-2008 bi-xenon ne gjendje shum te mir 300€
Gomat jen te mira M+S 205/55/16 te ardhura nga zvicra 25€ copa


Mund te kontaktoni edhe ne viber
+38649366658
Prej ores 09:00 deri 21:00
Flm per mirkuptim..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim