Auto pjes dekor vinneta peja

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vinneta peja 16 Nën 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Drita gollf 7 led bi cenon tfl.golf.6 drita me lled bi cenon tfl.golf bi xenon.drita. audi.a5 bi xenon fec licht.drita.audi.q7.bi xenon lled .per qdo vetur te qe nga viti.2002-2014.mund ti gjeni tek ne
tel.044.881.197.viber
tel.049.449.424.viber
www.vinneta peja .rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim