Blej drita te perparme te zeza per Ford Mondeo 2..

Shitet nga: alvin 09 Pri 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Blej drita te perparme te zeza per Ford Mondeo 3, dritat munden mu kan te reja apo edhe te perdorne ne kushte te mira. Cmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim