Bmw 530d Timon

Shitet nga: Kul 01 Mar 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Timon vollan per bmw e60 me airbag me dy shtikera i importuar nga gjermania ne gjendje perfekte pothuajse i ri siq shihet dhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim