Bofeer

Shitet nga: Selim 15 Pri 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Osht shum i mir ne gjendje te rregullt qet zonin shum te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim