Branika per golf 4

Shitet nga: Riz 29 Nën 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim