FILTER I AJRIT SPORT NDRRIM

Shitet nga: FILTER I AJRIT SPORT 14 Nën 12:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes ose ndrroj filterin e airit sport nga suedia preferohet me vetura benxinse mbi 1,6 apo dizell mbi 1,9 i jep ushtim shum te mir vetures baj ndrrim bufer per kerr apo najsend qe me konvenon https://www.youtube.com/watch?v=0-TLyOxvw44 videon
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim