Far xsenon per golf 4

Shitet nga: denis 07 Mar 17:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
farat jon xenon shiten komplet me trafa e me sy 1 muj perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim