Federa per Passat sport koni

Shitet nga: Musa 18 Gsh 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Federat Jan Vetem 6 muaj te perdorur kush deshiron ta ket je Passat Sporte ka rastin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim