Fellne per Mercedes AMG 17

Shitet nga: Nesi 18 Gsh 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Fellne AMG 17 sport dy te ngushte para e dy te gjere mbrapa me goma super 80%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim