Fellne

Shitet nga: Fellne 11 Mar 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Vw dhe Seat Fellne original me goma 18
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim