Mercedes ml drita

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: vinneta peja peje dhe zahaq 24 Jan 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
ml.mecedes 2006 xenon bigxenon rrobot shmajt djatht orgjinali
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim