Spojler ABT origjinal per VW

Shitet nga: Armendi 10 Krr 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
Shes spojlerin origjinal per passat , seat , skoda dhe mund te montohet ne shum vetura eshte e firmes ABT me vule e ka driten e frenimit led HELLA i ka kabllot per instalim gjithashtu mbajteset perfundi i gatshem per montim osht ne ngjyr te zez metalike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim