Tapacira e dyrve vw bora

Shitet nga: Niki 03 Sht 17:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes tapacirat e dyrve per vw bora ngjyr e perhimt 30 euro 4 tapacirat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim