VW SHALTERA TE RI DHE VOLLANA TE RI

Shitet nga: JETON 10 Shk 21:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
VW GOLF SHALTERA DSG NORMAL 5 SHPEJTSI DHE 6 SHPEJTSI ORIGINAL VOLLANA TE RI PER GOLF 5 DHE 6 TOURAN ME AIR BAG ORIGINAL NGA GJERMANIA 045634534 ose viber 0037745549548
hallogenka komplet me mrezha
plastikat e reja per golf 5 edhe touran
qelsa te dritave golf 5 6 edhe 7
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim