fara per x5 2002

Shitet nga: flamur çeku 13 Sht 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes fara per x5 angel eys jon shum pak te perdorura boj ndrrim me fellne per x5 18/19 +38649131916
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim