vw radio

Shitet nga: jetoni 22 Tet 12:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
vw radio rcd 310 osht 120 euro vw rcd 300 110 euro ose viber 0037745549548 ose 045634534
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim