vw xenon passat polo golf 6 edhe GOLF 7

Shitet nga: jeton 10 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Styling dhe Pajisje Sportive
shes xenon per passat 2012 pollo 6r 2009-2014 golf 6 led vw golf 7 komplet 045634534 ose viber 0037745549548
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim