Makina dhe vegla per pune

Shitet nga: Seli 05 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
1.Pasije per lyrje te Mjeteve
2. Paisje per prerje te asfaltit.
3.Peshore deri ne 250 kg.
4.Dyer nga metali 200X70 cm.
5.Rezervar nafti dy copa 20m3 dhe 13m3.
Mund te na kontaktoni ne nr 044/868/424 -viber
Pres bleres serioz
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim