AUTO PJES DHE PAISJE -VINETA-

Shitet nga: NEZIR NIKQI 03 Pri 21:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Auto pjesë VINETA -Gjindemi në Pejë rruga Eliot Engel me pronar NEZIR NIKQIN Ofron:

Pjesë të veturave me porosi;

FARAT;
GOLF 7 -2012-2015 -fara Xenon bixenon,
GOLF 6-2008-2012 -fara Xenon bixenon
GOLF 5-2004-2008- fara XenonI bixenon
GOLF 4-1998-2003 xenon -angel eyes
GOLF 3-1992-1997 xenon -angel eyes
Passat b5 -2005-2008 -xenon bixenon (robot)
AUDI-A4 2004/2008 -fara Xenon bixenon +lled
AUDI-A6 /2004/2008-fara Xenon bixenon +lled
AUDI-A6-2008/2012-fara Xenon bixenon +lledA
AUDI-A5-2004/2008-Facelift Xenon bixenon 2004/2008
Shkoda Superb B bixenon 2013
Mercedes E211-2011 xenon-Bixenon
Mercedes E2112004 xenon-Bixenon
Mercedes Viano-fara te thjeshte
Audi A5-model 2015 xenon-bixenon/facelift
Citroen c5-drita xenon
Bmw 3er-2002-fara Xenon bixenon etj.
EXTRA -riparojme fara XENON-BIXENONDHE PLLOQA APO FACELIFT,Te cdo automjeti.
TE GJITHA ME TE GATSHME PER BLERJE DHE ME POROSI SIPAS MARRVESHJES

SHTOPAT:

GOLF 7 -2012-2015 -
GOLF 6-2008-2012 -
GOLF 5-2004-2008-
GOLF 4-1998-2003
GOLF 3-1992-1997
Passat b5 -2005-2008
AUDI-A4 2004/2008 -
AUDI-A6 /2004/2008-
AUDI-A6-2008/2012-
AUDI-A5-2004/2008-
Shkoda Superb B
Mercedes E211-2011
Mercedes E2112004
Mercedes Viano
Audi A5-model 2015
Citroen c5-
Bmw 3er-2002
ME MONTIME TE GJITHA DHE GARANCION.

POASHTU MONTOJME TE GJITHA LLOJET E FOLJEVE NGA
20%DERI100%,VESHIM VETURA ME KARBON NGA JASHT DHE MBRENDA KONFOR.PJES TE IMTA TE KONFORIT,NGJYROSIM CDO AUTOMJET ME PLLASTI-DIP (NGJYRA TE NDRYSHME)
-LLASTIKA DHE TEPIHA TE VETURAVE te gjitha llojeve
-ALARMA DHE KAMERA MONTUESE -te gjitha llojeve te veturave
-SENZORA DHE NDEZJE ME QILS TE VETURAVE-te gjitha llojeve
-PJESË DEKORATIVE
-VAJRA TË NDRYSHME
-FILTERA TË NDRYSHËM
-MBULESA TE VETURAVE
-DRITA D1-S
DRITA D2-S
DRITA D3-S
DRITA D4-S
LLED POZICION PARA MBRAPA
LLED MBRENDA ETJ.
JU MIRËPRESIM ...KONTAKTI
. VIBER +377 44881197
TEL. 049 /449424
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim