Agergat (gjenerator)

Shitet nga: Agergat 08 Tet 14:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shitet agergati 30kw me zhurm ne gjendje shum te mire posedon shtepizen e vet rezervarin e vet si dhe kabllat garantohet per gjithqka bojm ndrrim me vetura,motora si dhe sende qe na konvenon arsyeja e shitjes eshte per shkak te mospordorimit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim