Autopjese per Vetura (Fara) + me Porosi.(Germany)

Shitet nga: Sadat Hadroviq 15 Pri 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Kemi pjese per vetura si dhe porositim ne baze te kerkeses suaj dhe jane orgjinale nga Gjermania: VW,Audi,Mercedes,BMW,Opel etc.
Çmimet sipas mareveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim