Blejm Vetura pa dogan dhe te Aksidentuara

Shitet nga: Gentrit 26 Nën 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 000 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Blejm veturat te cilat i keni per te shitur vetura mund te jet pa dogan dhe RKS por marrim te gjitha veturat me vollon anglez duhet te ken dukumente te rregullta ne gjindemi ne ter kosoven kontakto tani 044788315 +38649544589 +38649681401
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim