Dyer dhe Auba te Renault Clio 1 98

Shitet nga: Xheki 01 Shk 23:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shiten 4 Dyer dhe Auba
Te Renault klio 1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim