Fara Shtopa,Hallogenka

Shitet nga: Vetmir 25 Shk 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
BEJM POROSINA NGA GJERMANIA PJES ORIGJINALE -- AUDI , VW , BMW , OPEL ETJ ...
Per me shume kontaktoni: Ne Viber = +38649301471
Ne Whatsapp = +38649301471
Vetem ne Viber dhe Whatsapp dergoni sms -------------------
OPEL CORSA D , KOMPLET ME SIALICA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim