Fara per VW Passat 1.9

Shitet nga: Besart 26 Sht 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shesim fara per Passat Wolswagen,viti i prodhimit 1999 dhe diskat e parë,Cmimi eshte shume i volitshem,60 Euro komplet...
Ju mirepresim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim