Fotrolla Corsa, Astra, Zafira, Vectra, Omega

Shitet nga: Veton 16 Nën 20:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes Fotrolla per qelsa te OPELL-it

Fotrolla - 5 eur
Fotrolla dhe qelsi i metalit - 8 eur (3 modele)

Specification:
Compatible with:
for Vauxhall/Opel Astra
for Vauxhall/Opel Zafira
for Vauxhall/Opel Frontera
for Vauxhall/Opel Omega
for Vauxhall/Opel Vectra
for Vauxhall/Opel Corsa

Color: Black
Transponder Chip: NO
Electronics/Battery: NO
Product Size: 4 * 3.6 * 1.8cm / 1.6 * 1.4 * 0.7in
Product Weight: Approx.13g / 0.45oz


Te interesuarit:
Tel: 049/200-767
Viber: +38649200767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim