INVERTOR PER KERR

Shitet nga: befas 14 Shk 17:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Munesh me shti Lloptopin me mbush gjat ndonje udhtimi te gjat , Adapterat e telefonit , si dhe Mund te perdoret ne qoft se jini ne bjeshk ose diqka , ndonje pajisje qe ka me pak se 230Volt mund ti perballoj , etj
e shes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim