Komanda per vetura te ndryshme

Shitet nga: Liridon 03 Jan 12:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shiten komanda fabrikate te modeleve te ndryshme si: vw Polo 2014-2015, vw Golf V
vw Golf VI dhe vw Golf VII
Keto komanda shiten por edhe mund te montohen tek ne, me garancion.
Cmimet jan te ndryshme dhe te volitshme,
Per cdo informat na komtaktoni ne kete
Nr... 049 886 928
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim