LLED DRITA NE INSTRUMENT TABULL SI MODELET 2010/15

Shitet nga: Genci 15 Dhj 11:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Bejm ndrimin e ngjyres se dritave te cilat jan ne pjesen e matesit te kilometrazhit si dhe NDRIMIN E NGJYRAVE TE DRITAVE NE RADIOT (ORIGINAL TE MARKES SE VETURES ku zakonisht jan me ngjyra te ndryshme te kalter /te kuqe i bejm ne ngjyren e bardh ...
Si dhe jep nje pamje shum me te bukur siq jan ne matesit e kilometrazhit ne MODELET ME TE REJA TE VETURAVE TE VITIT 2010-2015...


Nrimimi i ngjyres se dritave ne radio dhe ne kilometrazh kushton 50 €
Vetem te Kilometrazhit 40 €
Vetem te Radios 20 €
Kjo vlen per te gjitha Markat e veturave ...

Oferta vlen per veturat qe jan me te reja se viti 2000 !!
Per me shum informata Kontaktoni ne Nr : +386 49 147 430 Viber/Whatsapp
VEREJTE !!

a)Nuk ndryshon qmimi per shkak qe nuk jeni nga Peja
b)Kohëzgjatja MAX 2 orë
c)Termini Obliguar .

NDIHUNI SI NE MODELET E MAKINAVE ME TE REJA TE MARKAVE ME PRESTIGJOZE NE BOT ...
Faleminderit Për Mirkuptim ...
Foto 1. VW PASSAT 3c /Touran
Foto 2. Opel Signum

Ju Mirpresim .....tag dd aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520.../.../
GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADE8T, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BERRY, IPHONE, IPAD, MOTOROLA, SONYERICSSON,VW, SONY, mmLCD, PLASMA TV, LLAPTOP, APARAT, USB, FOTOAPARAT, MOBILJE,Note, TEXTIL, MODA, FASHION, SHES, BLEJ, KERKOJ, MARR, QIRA, Objekt, SAMSUNG,Galaxy, LLAPTOP, IPHONE, IPAD, APARAT, KAFE, FOTO, AUTO, VETURA, OPEL, ASTRA, JEP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim