Lift per kerr

Shitet nga: ahmet 28 Gsh 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
lifti per kerre eshte ne gjendje shum te rregullt me dy motorra lifti ashte 3 ton firma zippo qmimi eshte 1.300 eu eshte dhe dizhalica e menjaqav nr per kontakt 049-424-525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim