Lloka (llok), bllokus i 4x4 manual

Shitet nga: Meti 14 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes dy lloka të rinjë, te pa perdorura ne gjendje perfekte... Jan manuale per makin KIA si dhe 4x4 të tjerë!
Qmimi i diskutueshem !
Per gjdo pytje shkruani ne viber ose telefononi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim