Makina te zdrukthtaris

Shitet nga: Balaj 30 Dhj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Makinat jane te importuara nga Zvicra, dhe jane ne gjendje te rregullt
Shitja behet sipas marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim