Makine per larje veturash me uje te nxeht / ftoft

Shitet nga: Valon 30 Gsh 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
Shes makinen per larje veturash me uje te nxeht dhe te ftoft shume pak e perdorur
Cmimi 450€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim