Maqina per fellne

Shitet nga: nani 21 Shk 17:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Pejë
Pajisje : Të tjera
shitet maqina per fellne te aluminit deri ne 24coll me drebang te vogel dhe te gjitha paisjet percjllse prodhim turk konik e bler para ni viti ka garancion deri ne mars2017 mundesi ndrimi me ndonje vetur me qmim te perafert shum pak e perdorme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim